Tento web využívá sílu moderních technologií. Odladěn byl pro Google Chrome a Mozilla Firefox. Poběží i v řadě dalších moderních prohlížečích s plnou implementací standardů. V případě používání prohlížeče, jenž nepodporuje moderní webové standardy plně, např. Internet Explorer, Microsoft Edge, nemůžeme zaručit úplnou funkci webu a jeho korektní zobrazení.

LOGIN

Reference

Výběr realizovaných projektů

Oldřichov

osvětlení v Oldřichově u Duchcova


V celém rozsahu stanice Oldřichov jsme vybudovali základy a postavili osvětlovací věže. Předmětem dodávky bylo rovněž osazení moderními svítidly, montáž a osazení kontrolních rozvaděčů včetně instalace software pro dálkové ovládání svítidel.

Plzeň

Oprava DKV


Firma Elektroline byla odpovědná za rekonstrukci trakčního vedení ARCAS-EL v depu kolejových vozidel Plzeň.


Plzeň Koterov

Uzel Plzeň, 5.stavba Lobzy - Koterov


Elektroline zrealizoval moderní LED osvětlení na pěší lávce přes železniční trať.

Jihlava

JihlavaSever, Pávovská ul. (Kaufland - Bosch)


Elektroline jako generální dodavatel, zrealizoval 6km dlouhou, dvoustopu trolejbusovou trať. Elektroline se spolupodílel na projekčních pracech. Elektroline zrealizoval dodávku materiálu a provedl práce spojené s výstavbou základů, stavbou trakčních stožárů, pokládkou napajecích kabelů, montážního trakčního vedení a dodávkou napajecích stanic. Stavbu se povedlo zrealizovat  během pohých 12 měsíců.  Most-Litvínov

rekonstrukce tramvajové trati


Tento projekt je teprve ve výstavbě. Jedná se o demontáž a následnou montáž šikmého řetězovkového vedení. Jedná se o vzácný a technicky obtížný způsob upevnění nosného lana. Stavba je rozdělena do vícero etap, kdy Elektroline momentálně pracuje na první etapě. Předpokládaný termín ukončení je v roce 2022.

Bechyně

Oprava zabezpečovacího zařízení v žst. Bechyně


V celém rozsahu stanice Bechyně jsme vybudovali základy a postavili osvětlovací věže. Předmětem dodávky bylo rovněž osazení moderními svítidly, montáž a osazení kontrolních rozvaděčů včetně instalace software pro dálkové ovládání svítidel.

Pačejov

Peronizace v žst. Pačejov


Firma Elektroline byla odpovědná za kompletní dodávku a montáž trakčního vedení 25 kV AC (ARCAS-EL) v železniční stanici Pačejov.

Dále byla zodpovědná za kompletní dodávku a montáž automatického systému elektrického ohřevu výměn (EOV), veřejného osvětlení vč. řídícího rozváděče RDOOS/EOV a dálkové ovládání odpojovačů trakčního vedení.

V rámci akce byla také zrealizována dodávka trafostanic 22/04 kV a 25/04 kV, spínací stanice, doplnění dálkové řídící technologie a dálkové diagnostiky technologických systémů železniční dopravní cesty.


Bělá nad Radbuzou

Oprava osvětlení v žst. Bělá nad Radbuzou


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Bělá nad Radbuzou.


Kdyně

Oprava osvětlení žst. Kdyně


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Kdyně.

Klenčí pod Čerchovem

Oprava osvětlení žst. Klenčí pod Čerchovem


Firma Elektroline byla odpovědná za dodávku a montáž veřejného osvětlení v železniční stanici Klenčí pod Čerchovem

Pardubice

rekonstrukce TBUS křižovatky Na Veselce


generální rekonstrukce křížení TBUS tratí v tahovém provedení

Řetenice

Rekonstrukce žst. Řetenice


Firma Elektroline a.s. byla odpovědná za kompletní dodávku a montáž automatického systému elektrického ohřevu výměn (EOV) vč. řídícího rozváděče RDOOS/EOV v železniční stanici Řetenice.