ID:EOV-003-b
Uživatel:guest
Jméno:E-mail:
Nahlásit problém
* Jméno a text požadavku jsou povinné
EOV-003-b
*obrázek je pouze ilustrační
set
SOUČÁSTI SESTAVY
278352
Tube protective HDPE 50x4,6 mm, UV black; L=2 mTrubka ochranná 50x4,6 mm L=2 m UV černá, HDPE
4 ks
na vyžádání na vyžádání
0,995 kg
420310
Cable CYA 10mm2 green/yellowKabel CYA 10mm2 (zelenožlutý)
4 m
na vyžádání na vyžádání
0,107 kg
429215
Cable H 07 BQF 2x1.5mm2 orange insulationKabel H 07 BQF 2x1.5mm2 oranžová izolace
42 m
na vyžádání na vyžádání
0,076 kg
431081
Cable eye pressing M8/10mm2Oko kabelové lisovací M8/10mm2
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,004 kg
431101
Cable eye pressing M12/10mm2Oko kabelové lisovací M12/10mm2
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,006 kg
432143
Tube HFXS 16 UV black, flexible /50m/Trubka HFXS 16 UV černá, korugovaná /50m/
40 m
na vyžádání na vyžádání
0,0416 kg
610014
Clamp for heating rod, flexible, UIC60 150mmPříchytka pružná topnice UIC60 150mm
48 ks
na vyžádání na vyžádání
0,1 kg
612793
Insulated panel under main board - Fiberglass 1250x260x1-2 mmDeska izolační pod základní desku1250x260x2mm
4 ks
na vyžádání na vyžádání
1,28 kg
612891
Heating rod L=2870mm 230V 900W (Backer ELC)Topnice L=2870mm 230V 900W - zahnutá
8 ks
na vyžádání na vyžádání
0,98 kg
613025
Heating rod L=1100mm 230V 250W (Backer ELC)Topnice L=1100mm 230V 250W - zalomená
4 ks
na vyžádání na vyžádání
0,422 kg
615002
Fastener for heating rod headPříchytka hlavy topnice
4 ks
na vyžádání na vyžádání
0,052 kg
615003
Fastener for heating rod bodyPříchytka těla topnice
16 ks
na vyžádání na vyžádání
0,029 kg
615004
Base plate FeZn for attaching the heating rod under the switch stemDeska základní FeZn pro připěvnění topnice pod táhla
4 ks
na vyžádání na vyžádání
10 kg
615070
Fitting for concrete sleeper (for protective tube fasteners)Objímka na betonový pražec (pro příchytky chrániček)
8 ks
na vyžádání na vyžádání
1,13 kg
615075
Fastener for one protective tube dia. 50mm to the upper side of the sleeper (concrete and wooden)Příchytka pro 1 ochrannou trubku pr. 50mm k hornímu boku pražce
8 ks
na vyžádání na vyžádání
0,186 kg
615104 W
Clamp universal, threaded, for S49 or UIC 60Svorka šroubovací univerzální pro S49 nebo UIC 60
8 ks
na vyžádání na vyžádání
1,18 kg
615137
Clamp for fastening to rail, with two bolts A2 (ČD-H/37)Svorka ukolejňovací se dvěma šrouby A2 (ČD-H/37)
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,852 kg
616010
Hammer pole for EOV FeZn,L=1000mmSloup zatloukací pro EOV FeZn,L=1000mm
4 ks
na vyžádání na vyžádání
2 kg
616200
Distribution box with bracket, for EOV type UNI1DSkříň rozvodná s konzolí pro EOV UNI1D
4 ks
na vyžádání na vyžádání
2,34 kg
620245
Hook washer, S25Podložka háková, M20 - pozinkovaná
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,402 kg
901800
Bolt M8x12 DIN 933 A2, hexagonal headŠroub M8x12 DIN 933 A2, šestihr. hl.
16 
na vyžádání na vyžádání
0,01 kg
901893
Carriage bolt M8x25 DIN 603 A2, with flat round headŠroub M8x25 DIN 603 A2, vratový, ploch.půlkul.hl.
22 
na vyžádání na vyžádání
0,016 kg
91006400
Screw M20x250 DIN 931 galvanized steel, hexagonal head, partial treadŠroub M20x250 DIN 931 HDG, šestihr. hl., část. závit
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,65 kg
940050
Nut DIN 934 A2 M8Matice DIN 934 A2 M8
22 ks
na vyžádání na vyžádání
0,015 kg
940173
Nut DIN 934 Hot-dip galvanized steel M20 oversizeMatice DIN 934 HDG M20, (do plusu) oversize
4 ks
na vyžádání na vyžádání
0,052 kg
960160
Washer, lock DIN 127 A2 for M8Podložka DIN 127 B A2 pro M8, pružná
38 ks
na vyžádání na vyžádání
0,002 kg
960170
Washer DIN 6798 A2 for M8, serrated, outerPodložka DIN 6798 A A2 pro M8, vějířová, vnější
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,001 kg
960230
Washer DIN 125 A2 for M12Podložka DIN 125 A A2 pro M12, rovná
22 ks
na vyžádání na vyžádání
0,007 kg
960270
Washer DIN 6798 A2 for M12, serratedPodložka DIN 6798 A A2 pro M12, vějířová vnější
na vyžádání na vyžádání
0,006 kg
97002000
Washer DIN 125 B HDG for M20, flatPodložka DIN 125 B HDG pro M20, rovná
2 ks
na vyžádání na vyžádání
0,016 kg
POZNÁMKA
Výhybky soustavy svršku UIC 60 provedení s betonovými pražci